O nás

Jmenuji se Tomáš a toto je Gentleman’s Boutique

Jednou, bylo to někdy kolem roku 2015, hledal jsem kvalitní peněženku, která by byla funkční a zároveň odolná, která by zkrátka odpovídala mým potřebám, ale všechny co jsem našel byly buď vyrobeny z nekvalitních materiálů, nebo jejich vnitřní uspořádání bylo vyloženě nepraktické. V tom momentě jsem si vzpomněl na svůj oblíbený kožený opasek, který byl výrobcem vyroben, jakoby měl vydržet i dalších sto let. Když jsem se v jedno odpoledne setkal s majitelem této dílny, prošli jsme celou jejich produkci, což mě okamžitě přesvědčilo, že jsem na správném místě! V té minutě se všechno změnilo – nejenže tito lidé vyráběli prvotřídní zboží, ale také se zdálo, že všichni přemýšlíme stejným způsobem. Ta synergie myšlení byla pozoruhodná.

Jmenuji se Tomáš a v roce 2016 jsem založil Gentleman’s Boutique. Značku, která bude nabízet kožené produkty té nejvyšší kvality za přiměřenou cenu. A tohoto hesla se držíme doteď. Žádné plasty a žádné složité, uměle vytvořené postupy. Pouze přírodní materiály a tradiční výrobní procesy. Jedině to zaručí prvotřídní kvalitu.

Věřím, že vás naše nabídka oslovila a přijmete náš závazek nabídnout vám skvělý produkt za přijatelné peníze.

 

Přeji vám správný výběr!

Naše výroba VS prodej jiných značek

Proč neřešíme pouze vlastní produkci?

U nás věříme, že každý výrobek by měl mít svůj vlastní charakter. Začínáme tím, že naše výrobky navrhujeme s velkou péčí a důrazem na detail, aby byly krásné a zároveň funkční – což v praxi znamená, že všechny výrobní procesy probíhají tradičními metodami pouze za použití vysoce kvalitních materiálů, jako je kůže Tampa anebo Crazy Horse! Každý detail, který na předmětu vidíte, prošel mnoha vylepšeními, než byl dotvořen do podoby něčeho skutečně jedinečného – žádné dva předměty nikdy nebudou vypadat úplně stejně, protože je ručně vyrábějí lidé, kteří jsou hrdí nejen na své řemeslné umění, ale také na to, kolik času věnují tomu, aby byly některé aspekty dokonalé (od dokonalého prošití okrajů kolem křivek podél rovných linií).

Ale není to jenom o naši vlastní výrobě. Již od roku 2016 spolupracujeme s několika značkami, kde je kvalita materiálů i výroby na jedničku! Zkrátka – vyrábějí skvělé produkty. Myslíme si, že by byla škoda přestat prodávat tyto značky jen proto, že jsme zahájili vlastní výrobu. Proč tedy raději nepropagovat synergii našich výrobků s výrobky jiných společností? Jednak podpora kvality napříč segmentem pomáhá spotřebitelům, kteří chtějí pouze kvalitní zboží, mít pocit, že dostávají za své peníze pouze tu nejlepší kvalitu, ale také nezapomeňme na všechny ty skvělé marketingové příležitosti! Co může být lepšího než spojit síly a využít toho, když se oba aspekty vzájemně doplňují, než aby se úplně vyloučily.