Naše výhody

Jsme s vámi již od roku 2016!

Nemáme obří nabídku jako Alza, nejsme moc na módní značky, které to s kvalitou už dávno neumí a jejich produkty mají cenu nápisu. Naše produkty jsou reálné, kvalitní a praktické. Žádné marketingové sliby. Pouze produkt. Amen!

Vždy alespoň jeden druh dopravy ZDARMA a bez podmínek!

Přijde nám to takhle správně. U nás je to jako s rohlíkama v sámošce. Tam taky neplatíte poštovné. Ano, i teď máme pro vás dopravu přes Zásilkovnu na výdejní místa v rámci ČR zcela ZDARMA. Prostě si nechte poslat svůj balíček na nejbližší výdejní pobočku Zásilkovny a zboží si vyzvedněte kdy vám to nejvíce vyhovuje. Výdejních poboček a boxů je v rámci ČR již přes 9000, takže i ta nejzapadlejší vesnička určitě jedno výdejní místo má.

S věrnostním programem ušetříte!

Je to jednoduché. S naším věrnostním programem u každého nákupu nad 1000 Kč dostanete za každých utracených 100 Kč jeden bod. Ten má hodnotu 1 Kč. Nasbírané body mají "trvanlivost" 356 dní od nákupu. Použitím nasbíraných bodů můžete zaplatit i 100% ceny objednávky. Více informací najdete na stránce Věrnostního programu.

Množstevní slevy

Třeba se vám naše produkty zalíbí natolik, že u nás nakoupíte pro celou rodinu, souseda Pepu, i pro hajnýho Oskara. V tom případě se zcela určitě můžete dostat na některou z cenových hladin, na kterou se vztahuje množstevní sleva. Více se dočtete na stránce Množstevních slev.

Pravidelně rozdáváme slevové kupóny!

Nebo spíše nepravidelně?! Slevové kupóny rozdáváme ve skutečnosti docela nahodile. Zkrátka podle nálady. NÁŠ TIP: Zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru.